Товари, куплені в нашому магазині підлягають поверненню та обміну згідно  Закону України "Про захист прав споживачів" усі за вийнятком ваговій (на метраж) пряжі та описів. 

 

  Вагова (метражна) пряжа підходить під категорію не зворотних товарів згідно: 
П О С Т А Н О В И  від 19 березня 1994 р. N 172  Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"
Посилання: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

Перелік якісних товарів, що не підлягають обміну і поверненню:
1. Товари для профілактики і лікування захворювань у домашніх умовах (предмети санітарії і гігієни з металу, гуми, текстилю й інших матеріалів, інструменти, прилади й апаратура медичні, засоби гігієни порожнини рота, лінзи для окулярів, предмети для догляду за дітьми), лікарські препарати.
2. Предмети особистої гігієни (зубні щітки, гребінці, шпильки, бігуді для волосся, парики, шиньйони й інші аналогічні товари).
3. Парфумерно-косметичні товари.
4. Текстильні товари (бавовняні, льняні, шовкові, шерстяні та синтетичні тканини, товари з нетканих матеріалів типу тканин — стрічки, тасьма, мереживо тощо); кабельна продукція (дроти, шнури, кабелі); будівельні й опоряджувальні матеріали (лінолеум, плівка, килимові покриття тощо) та інші товари, що відпускаються на метраж.
5. Швейні та трикотажні вироби (вироби швейні та трикотажні білизняні, вироби панчішно-шкарпеткові).
6. Вироби й матеріали, що контактують з харчовими продуктами, з полімерних матеріалів, зокрема для разового використання (посуд і приладдя столові й кухонні, ємкості та пакувальні матеріали для зберігання і транспортування харчових продуктів).
7. Товари побутової хімії, пестициди й агрохімікати.
8. Меблі побутові (меблеві гарнітури й комплекти).
9. Вироби з дорогоцінних металів, із дорогоцінного каміння, із дорогоцінних металів зі вставками з напівдорогоцінного і синтетичного каміння, ограноване дорогоцінне каміння.
10. Автомобілі та мотовелотовари, причепи і номерні агрегати до них; мобільні засоби малої механізації сільськогосподарських робіт; прогулянкові судна та інші плавзасоби побутового призначення.
11. Технічно складні товари побутового призначення, на які встановлено гарантійні терміни (верстати металоріжучі та деревообробні побутові; електропобутові машини та прилади; побутова радіоелектронна апаратура; побутова обчислювальна та розмножувальна техніка; фото- та кіноапаратура; телефонні апарати й факсимільна апаратура; електромузичні інструменти; іграшки електронні, побутове газове устаткування і пристрої).
12. Цивільна зброя, основні частини цивільної і службової вогнепальної зброї, патрони до неї.
13. Тварини і рослини.
14. Неперіодичні видання (книги, брошури, альбоми, картографічні та нотні видання, аркушеві книговидання, календарі, буклети, видання, відтворені на технічних носіях інформації)
 

 Мотки з етикетками, у яких збережений товарний вид, інструменти та аксесуари ми повертаємо.

 Відмотану пряжу ми не міняємо і не повертаємо.

 Роблячи покупку на нашому сайті Ви обов'язково погоджуєтеся з нашими умовами в формі замовлення.